Про справжнє кохання..

размещено в: Мексика фото, Мои заметки | 0

Пам ятаєте я розповідав як сеньор зробив пропозицію здивувавши всіх навкруги, в тому числі і фотографа(мене тобто)?

Хочу расказати вам його історію.

Двадцять років тому сеньор Мендоза і його майбутня жінка святкували весілля своїх найкращих друзів. Вони добре розважились на весіллі, і вертаючись додому їх тамада (теж друг) сказав — ну що, завтра ви вже робіть. Все одно всі зібрались. Майк не мав жодного сумніву щодо своїх намірів, і назавтра гучна компанія відіграла ще одне весілля. Без каблучок, без пропозицій — важливі були лише він і вона, і те почуття, що було між ними.

Після 20ти років сумісного життя, двох синів красенів і розумників, десятків подорожей і тисяч поцілунків сеньор Мендоса зробив пропозицію своїй жінці. Я був там і фотогруфав це. І це була найкрасивіша пропозиція що я бачив коли небудь за своє життя.

Перебираючи фотографії, Майк Мендоза не дуже зважав на красиві позовані фотографії з гарним і вивіреним світлом, але купив всі фотографії де були емоції кохання його життя. Кожна мить, кожна зморшка навколо її здивованих і захоплених очей мала золоту цінність для нього. Я зробив максимальну знижку для них, бо не міг припустити щоб вони вдвох сиділи і вибирали яка з їх емоцій краща, а яка гірша. Всі їхні емоції були прекрасні, яскраві, та наповненні глибиною та розумінням 20 років сумісного життя.
Чи буває таке кохання щоб до гробу, без зрад і сумнівів? Передивлячись їхні фотографії в мене не виникало сумнівів.

Щирі люди завжди лишаються друзями. Вони запросили мене завітати до них в Каліфорнію, сказавши що вишлють запрошення для візи.
Я подарував їм свою фотографію з моєї подорожі Мексикою. Вони подарували мені якусь шалену купу грошей. Я не буду казати яку, бо по перше я не рахував це, а подруге дружба не вимірюється грошима.

Про що цей пост? Мені важко казати. Мабуть про те що кохання існує. І про те що які чудові люди живуть у цьому світі. І ще про щось. Я ще не вирішив, тож самі вирішіть про що.
Може про мою любов розказувати баєчки. Які і не баєчки зовсім… :)

Як і всі останні мої пости — цей написаний

wedding proposal

DSC_8278-s

DSC_8279-s

DSC_8284-s

DSC_8273-s

DSC_8286-s

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники

Подпишись на рассылку обновлений!


Оставить ответ